محل تبلیغات شما
align=bottom
فیلم سینمایی سال دوم دانشکده من» ساخته رسول صدرعاملی در پردیس‌های سینمایی هویزه و اطلس مشهد با حضور رسول صدرعاملی کارگردان، مسعود ردایی تهیه کننده، پدرام شریفی، فرشته ارسطویی و سها نیاستی بازیگران این فیلم، سه شنبه 23 مهرماه برای عموم مردم اکران شد. عکس های فتوآلبوم اول از: ساناز صفایی ، فتو شهر/ همچنین سینماتیکت نوشت: اکران مردمی سال دوم دانشکده من» باحضور عوامل و بازیگران فیلم در پردیس‌های سینمایی مشهد برگزار شد.  در این مراسم رسول صدرعاملی کارگردان، مسعود ردایی تهیه کننده و پدرام شریفی، سها نیاستی و فرشته ارسطویی بازیگران فیلم حضور داشتند. بر روی ادامه مطلب کلیک فرمایید:

اکران مردمی فیلم «سرخ پوست» با حضور نوید محمدزاده در سه مجتمع سینمایی مشهد

"سرخپوست" در پردیس هویزه مشهد اکران مردمی می‌شود

18 لغایت 27 خردادماه 98، برپایی کارگاه‌های فیلم با حضور کارگردانان بین‌المللی در پردیس هویزه مشهد همزمان با برگزاری هفته فیلم اروپایی

فیلم ,سینمایی ,اکران ,بازیگران ,رسول ,مشهد ,دانشکده من» ,رسول صدرعاملی ,دوم دانشکده ,سال دوم ,بازیگران فیلم ,کارگردان، مسعود ردایی ,صدرعاملی کارگردان، مسعود ,رسول صدرعاملی کارگردان،

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

انسان فردا مجله فوق تخصصی صنعت و طراحی خودرو بانک من دانلود تم و پس زمینه زیبا گوشی condageagib گلچین مطالب وب گامی در آموزش acerleibox scoopsabadi مناقصات و مزایدات