محل تبلیغات شما
align=bottom
تولیت آستان قدس رضوی(ع) با درخواست خادمی داریوش ارجمند هنرمند مطرح کشور که شب گذشته در برنامه کبوترانه شبکه سه مطرح شد، موافقت کرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهدمقدس، داریوش ارجمند در برنامه کبوترانه که شب گذشته از شبکه سه سیما پخش شد، اظهار کرد: برای توصیف مکارم امام رضا(ع) باید صفات جدیدی به‌کار برده شود. من طعم رحمت این امام بزرگوار را چشیده‌ام، شاید هیچ فردی به‌اندازه من از الطاف امام هشتم(ع) بهره‌مند نشده باشد. وی ادامه داد: روزی که به مشهد آمده بودم هیچ چیزی نداشتم، اما امروز که در محضر امام رضا(ع) هستم همه من را به‌عنوان نوکر حضرت علی‌بن موسی الرضا(ع) و غلام جد بزرگوار ایشان امیرالمؤمنین علی‌بن ابی‌طالب(ع) می‌شناسند

اکران مردمی فیلم «سرخ پوست» با حضور نوید محمدزاده در سه مجتمع سینمایی مشهد

"سرخپوست" در پردیس هویزه مشهد اکران مردمی می‌شود

18 لغایت 27 خردادماه 98، برپایی کارگاه‌های فیلم با حضور کارگردانان بین‌المللی در پردیس هویزه مشهد همزمان با برگزاری هفته فیلم اروپایی

ع ,امام ,داریوش ,رضا ,ارجمند ,کبوترانه ,داریوش ارجمند ,رضا ع ,امام رضا ,که شب ,شب گذشته

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

gashtogozar smogardely مهدِل وبلاگ دکتر محمدرضا یوسفی گروه شیمی منطقه ۱ تهران مطالب اینترنتی لوازم پینگ پنگ ایران quesmokehsou فروشگاه ساعت مچی | طرح 2014 فروش اینورتر Omron امرن